Elite 9   U14 North
Sat. 3/3 3:40 PM Ice Den Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 5:10 PM Ice Den Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 2:10 PM Ice Den FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Elite 9   U14 South
Sat. 3/3 12:40 PM Ice Den Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 2:10 PM Ice Den Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 12:40 PM Ice Den FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Elite 9  2004
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 8:10 PM Haverhill – Blue Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 Haverhill – Gold Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 5:20 PM Haverhill – Gold FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Elite 9   2005
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 6:45 PM Haverhill – Blue Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 6:55 PM Haverhill – Gold Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 4:40 PM Haverhill – Blue FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Elite 9   2006
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 3:55 PM Haverhill – Blue Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 5:20 PM Haverhill – Blue Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 3:50 PM Haverhill – Gold FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Elite 9   2007
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 2:30 PM Haverhill – Blue Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 2:45 PM Haverhill – Gold Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 3:10 PM Haverhill – Blue FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Elite 9   2008
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 1:05 PM Haverhill – Blue Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 1:20 PM Haverhill – Gold Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 2:20 PM Haverhill – Gold FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Elite 9   2009
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 10:30 AM Haverhill – Gold Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 11:55 AM Haverhill – Gold Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 1:40 PM Haverhill – Blue FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2